Airties Air 5341 Modem Kurulumu

airties air 5341 modem kurulumu nasıl yapılır,airties air 5341 modem arayüz giriş şifresi,airties air 5341 modem kablosuz ayarları,airties air 5341 modem resetleme,airties air 5341 kanal ayaraları,airties air 5341 şifremi unuttum

Airties Air 5341 Modem Kurulumu

Airties Air 5341 modem kurulumunu gerçekleştirebilmek için kablolu olarak bağlantı gerçekleştirmiş olduğunuz bir bilgisayar üzerinden herhangi bir internet tarayıcısı açarak adres satırına “192.168.2.1” yazarak “Enter” tuşuna basalım. Karşınıza airties air 5341 modem arayüz giriş şifresi isteyen bir ekran açılacaktır. Kullanıcı Adı bölümüne “admin” , Şifre bölümüne ise “ttnet” yazarak “Tamam” butonuna basalım. Eğer giriş gerçekleştiremedi iseniz daha önce burada yer alan şifreyi değiştirmiş olmalısınız. Bunun için modeminizi resetlemeniz gerekecektir. (Modeminizin arka tarafında yer alan üzerinde reset yazan içeriye doğru bir çukur olacak. Bu reset çukuruna bir iğne veya kürdan yardımı ile modem üzerinde yer alan adsl ışığı sönene kadar basılı tutun. Adsl ışığı söndükten sonra elinizi reset tuşundan çekerek tekrar modem üzerinde bulunan ışıkların yanmasını bekleyin.)

airties air 5341 modem arayüz giriş şifresi

airties,airties 5341,airties modem kurulumu,5341 modem kurulumu,airties 5341 kablosuz kurulumu,airties 5341 modem arayüz giriş şifresi,airties 5341 modem resetleme

teknik destek

Karşınıza airties air 5341 modem arayüz ekranı gelecektir. Sol tarafta yer alan menü içerisinde “Hızlı Kurulum” bölümüne giriş gerçekleştirelim. Açılan kolay kurulum ekranında yer alan ayarlar aşağıda ki gibi olacaktır.

DSL Kullanıcı Adı: Servis sağlayınız tarafından sizlere verilmiş olan ADSL Kullanıcı Adınız

DSL Şifre: Servis sağlayınız tarafından sizlere verilmiş olan ADSL Kullanıcı Şifreniz

Kablosuz Ağ Adı (SSID): Türkçe karakter kullanmadan bir Kablosuz Ağ Adı

Kablosuz Güvenlik Tipi: WPA+WPA2

Kablosuz Şifre: Türkçe karakter kullanmadan en az 8 karakterden oluşan bir Kablosuz Şifre

Yukarıda yer alan ayarları doğru bir şekilde gerçekleştirdikten sonra ayarların alt tarafında yer alan “Kaydet” butonuna basarak yapmış olduğumuz ayarları kaydedelim.

airties,airties 5341,airties modem kurulumu,5341 modem kurulumu,airties 5341 kablosuz kurulumu,airties 5341 modem arayüz giriş şifresi,airties 5341 modem resetleme

Modem ayarlarınızı gerçekleştirip kurulumunuzu tamamladıktan sonra internet bağlantınız ile ilgili hala problem yaşıyorsanız internet servis sağlayıcınız ile görüşerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Modeminizin ayrıntılı kablosuz ağ ayarlarını yapılandırmak isterseniz sol tarafta yer alan “Kablosuz” bölümüne giriş gerçekleştirerek kablosuz ağ adı, güvenlik tipi, iletim gücü ve kanal gibi bir çok ayarı gerçekleştirebilirsiniz.

“Airties RT 205 Modem Kurulumu” ile ilgili yazımıza bakmak ister misiniz?

Son güncelleme 13 Nisan 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top