Airties Air 5453 Modem Kurulumu

Airties Air 5453 Modem Kurulumu Nasıl Yapılır? Aşağıdaki adımları takip ederek airties air 5453 modem kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Airties Air 5453 Modem Kurulumu

Kablolu olarak bağlantı gerçekleştirmiş olduğunuz bir bilgisayar üzerinden herhangi bir internet tarayıcısı açarak adres satırına “192.168.2.1” yazarak giriş gerçekleştirelim. Karşınıza açılan ekranda Şifre bölümüne herhangi bir şey yazmadan “Tamam” butonuna basalım.

Karşınıza Airties modem arayüz ekranı gelecektir. Sol tarafta yer alan “Hızlı Kurulum” butonuna basalım. Açılan ekranda ilk olarak “DSL Kullanıcı Adı” ve “DSL Şifre” bölümlerine servis sağlayıcınız tarafından sizlere verilmiş olan ADSL Kullanıcı Adınızı ve ADSL Şifrenizi Yazarak “İleri” butonuna basalım.

Karşınıza kablosuz ayar ekranı gelecektir. Kablosuz Ağ Adı (SSID) bölümüne isteğinize bağlı olarak Türkçe karakter içermeyen bir isim yazalım. Kablosuz Güvenlik Tipi bölümünü “WPA+WPA2” olarak ayarlayalım. Kablosuz Şifre bölümüne de en az 8 karakterden oluşan Türkçe karakter içermeyen bir şifre oluşturarak “Kaydet” butonuna basalım.

 

Son güncelleme 8 Haziran 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top