Airties Modemlerde Mac Filtreleme

Airties Modemlerde Mac Filtreleme Nasıl Gerçekleştirilir? Airties Mac Filtreleme İşlemini Aşağıdaki Adımları Takip Ederek Gerçekleştirebilirsiniz.

Airties Modemlerde Mac Filtreleme

Kablolu olarak bağlantı gerçekleştirmiş olduğunuz bir bilgisayar üzerinden herhangi bir internet tarayıcısı açalım ve adres satırına “192.168.2.1” yazarak giriş gerçekleştirelim.

Airties Modemlerde Mac Filtreleme

teknik destek

Karşınıza gelen ekranda Kullanıcı Adı ve Şifre istiyor ise Kullanıcı Adı: “admin” Şifre: “ttnet” olarak giriş gerçekleştirebilirsiniz. Sadece Şifre istiyor ise boş bırakarak “tamam” butonuna basarak arayüze giriş gerçekleştirelim.

Airties Modemlerde Mac Filtreleme Airties Modemlerde Mac Filtreleme

Mac Adresi filtrelemeyi etkinleştirmek için sayfanın solunda yer alan menüde “FIREWALL” butonuna tıklayarak “MAC Filtreleme” bölümüne giriş gerçekleştirelim. Karşınıza gelen ekranda “MAC Filtreleme Etkin” kutucuğunu işaretleyelim.

Daha önceden bağlantı gerçekleştirmiş olan bir cihazın MAC Adresini filtreleyecekseniz “Mevcut İstemciler” bölümünden seçerek “Ekle” butonuna basarak “Kaydet” butonuna basalım.

Daha önce bağlantı gerçekleştirmemiş bir cihazı Filtrelemek istiyorsanız “Yeni MAC Adresi” bölümüne filtrelemek istediğiniz cihazın MAC Adresini yazarak “Ekle” Butonuna basarak “Kaydet” butonuna basabilirsiniz.

Airties Modemlerde Mac Filtreleme

“Airties RT 206 Modem Kurulumu” ile ilgili yazımıza bakmak ister misiniz?

Airties Modemlerde Mac Filtreleme

Son güncelleme 29 Ağustos 2016 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top