Airties WAV-275TT modem kurulumu

Airties WAV-275TT modem kurulumu ve wifi kablosuz ayarların nasıl yapılacağına resimli olarak anlattık. Eğer internet bağlantısı olmazsa modemi resetleyip tekrar kurulum yapınız. Garantili modemlerde müşteri hizmetlerinden yardım alınız.

Airties WAV-275TT modem kurulumu

Bilgisayarla modem arasına LAN kablosu takarak internet sayfasına 192.168.2.1 yazarak arayüz ayarlarına giriniz.

Airties WAV-275TT Modem Kurulumu

teknik destek

Modem şifre isterse  “admin” ve şifre “ttnet” olarak yazınız.

Airties WAV-275TT Kablosuz Modem Kurulumu

Açılan pencerede sol menüde yer alan “AYARLAR” butonunun altından “ADSL” bölümüne giriş gerçekleştirelim. Gelen ekranda “vc1” bölümüne giriş gerçekleştirelim.

Airties WAV-275TT Modem Kurulumu

Açılan pencerede ayarları aşağıdaki gibi ayarladıktan sonra “Kullanıcı Adı” ve “Şifre” ve “Şifre Onayı” bölümlerine servis sağlayıcınız tarafından verilmiş olan ADSL Kullanıcı Adı ve Şifresini yazarak “Uygula” butonuna basalım.

Airties WAV-275TT Modem Kurulumu

Airties WAV-275TT kablosuz modem kurulumu

Modem kurulumunu gerçekleştirdikten sonra kablosuz ayarlarınızı yapılandırabilmek için sol menüde yer alan “Kablosuz” bölümünün altından “Kablosuz İşlevi Etkinleştir” bölümünü işaretleyelim ve “Uygula” butonuna basalım.

Airties WAV-275TT Modem Kurulumu

Sol tarafta yer alan menüden “KABLOSUZ” bölümüne tıklayalım ve altından “Güvenlik” bölümünü tıklayalım. Açılan sayfada “İzin Verilen İstemci Tipi” bölümünü “WPA/WPA2” bölümünü işaretleyerek “Uygula” butonuna basalım.

Airties WAV-275TT Modem Kurulumu

Açılan pencerede ayarları aşağıdaki gibi gerçekleştirdikten sonra “Ön Paylaşımlı Anahtar” bölümüne en az 8 karakterden oluşan Türkçe karakter içermeyen bir şifre oluşturarak “Uygula” butonuna basalım.

Airties WAV-275TT Modem Kurulumu

Modem kablosuz ağ isminde değişiklik gerçekleştirmek isterseniz sol tarafta yer alan menüde “KABLOSUZ” bölümünün altında yer alan “Kanal ve SSID” bölümünden değişiklik gerçekleştirebilirsiniz.

Son güncelleme 11 Haziran 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top