Artık YouTube Mobil Uygulaması Canlı Yayını Destekleyecek

Artık YouTube Mobil Uygulaması Canlı Yayını Destekleyecek! Peki Youtube Mobil Aracılığı İle Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

YouTube Mobil Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi Youtube uzun bir süredir canlı yayın özelliğini kullanıcılarına sunmakta. Bu özellik sadece kanalı belirli izleme sayısına ulaşmış hesabı temiz kullanıcılar faydalanabiliyordu. Canlı yayın özelliği ilk başlatıldığı zamanlarda canlı yayın özelliğinin aktif hale getirilmesi çok da kolay değildi, Uygun bulunmaması durumunda reddedilebiliyordu. Artık daha kolay aktif hale getirebiliyorsunuz.

Artık YouTube canlı yayın desteği ile bu konuda hızla ilerleyen “Twitter”‘ın uygulaması olan “Periscope” ve “Facebook”‘a rakip olarak geliyor.

teknik destek

Artık YouTube Mobil Uygulaması Canlı Yayını Destekleyecek

YouTube yakın zaman içerisinde kullanıcılarının mobil üzerinden canlı yayın yapabilmesi için YouTube mobil uygulamasına bu özelliği getireceğini belirtti.

YouTube’a canlı yayın özelliği geldiği zaman kullanıcıların mobil uygulamasında sağ üst köşede kırmızı “Capture” (Yakala) butonu gelecek. Bu butona tıklayarak canlı yayına başlanacak. Küçük resim seçimi yapabilecekler.

Ayrıca abonelerine bildirim sağlayabilecekler ve gerçek zamanlı sohbet etme imkânları da bulanacak.

Canlı yayın kervanına geç kalan “YouTube” bakalım kullanıcılar tarafından tercih edilecek mi? “Casper Via M1 İnternet Ayarları” ile ilgili yazımıza bakmak ister misiniz?

YouTube Mobil Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Son güncelleme 13 Aralık 2016 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top