Avea InTouch Hard Reset

Avea InTouch Hard Reset İşlemi Nasıl Yapılır? Cihazınızın Desen Kilidini Unuttuğunuzda Telefonu Sıfırlamak İçin Aşağıdaki Adımları Takip Edebilirsiniz.

Avea InTouch Hard Reset

ÖNEMLİ!

  • Hard reset işlemi cihazdaki tüm verilerin silinmesine sebep olabilir.
  • Cihazın şarj durumunun %50 ve üzeri olmasına dikkat edelim.
  • Tuş kombinasyonu ekran görüntüsündeki numara sırasına göre yapılmalı.
  • Seçim işlemi ekranın altında ve sağ tarafındaki GERİ tuşuyla yapılmaktadır.

Telefonunuzda yer alan tüm uygulama ve verileriniz silineceği için fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi öncesinde verilerinizi yedeklemeniz önerilir. Format atmadan önce cihazımızın şarjının %50’nin üzerinde olması gerekmektedir.

teknik destek

Cihaz kapalı durumda iken Power+Ses Artırma+Menü tuşlarına sırayla aynı anda basılı tutalım. Avea inTouch logosundan sonra Recovery ekranı gelecektir. Bu ekran gelene kadar parmaklarımızı kaldırmayalım.

Avea InTouch Hard Reset

Karşınıza aşağıdaki gibi recovery ekranı gelecektir.

Avea InTouch Hard Reset

Recovery ekranındayken cihazınızın ses azaltma tuşu ile “wipe data / factory reset” seçeneğinin üzerine gelelim. Bu seçeneğin üzerindeyken ekranın altındaki “GERİ” tuşuna bir kere basalım.

Avea InTouch Hard Reset

Karşımıza aşağıdaki ekran gelecektir. Bu ekrandayken yine ses azaltma tuşu ile “Yes — delete all user data” satırının üzerine gelerek tekrar GERİ tşuna basalım.

Avea InTouch Hard Reset

İşlem bittikten sonra tekrar recovery menüsü açılır. Yine ses azaltma tuşu ile “wipe cache partition” seçeneğinin üzerine gelip ekranın altındaki GERİ tuşuna basalım.

Avea InTouch Hard Reset

Tüm işlemler bittikten sonra en üstteki “reboot system now” seçeneğinin üzerindeyken, ekranın altındaki GERİ tuşuna basarak cihazın açılmasını bekleyelim.

Avea InTouch Hard Reset

Cihazınız açıldığında fabrika ayarlarına dönmüş olduğunu göreceksiniz.“Blackberry Z10 Hard Reset” ile ilgili yazımıza bakmak ister misiniz?

Avea InTouch Hard Reset

Son güncelleme 28 Temmuz 2016 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top