Aztech DSL1000EW Modem Kurulumu

Aztech DSL1000EW Modem Kurulumu Nasıl Gerçekleştirilir? Aztech DSL1000EW Kablosuz Ayarları Nasıl Gerçekleştirilir?

Aztech DSL1000EW Modem Kurulumu

Modeminize kablolu olarak bağlantı gerçekleştirmiş olduğunuz bir bilgisayar üzerinden her hangi bir tarayıcı açarak adres satırına “192.168.1.1” yazarak giriş gerçekleştirelim. Açılan pencerede Kullanıcı Adı: “admin” Şifre: “admin” yazarak giriş gerçekleştirelim.

Aztech DSL1000EW Modem Kurulumu

teknik destek

Karşınıza gelen kurulum ekranında sol tarafta yer alan Menü içerisinde “Basic” bölümünden “Quickstart” bölümüne giriş gerçekleştirelim. “Protokol: PPPoE” “Encapsulation Mode: LLC/SNAP-BRIDGING” “VPI:8” “VCI:35” olarak ayarlayalım. “PPP Username” bölümüne servis sağlayıcınız tarafından verilmiş olan ADSL Kullanıcı Adınızı yazın. “PPP Password” bölümüne de servis sağlayıcınız tarafından verilmiş olan ADSL Şifresini yazın. “SSID” bölümüne kablosuz ağ adı olarak bir isim oluşturun. “Network Key” bölümüne ise kablosuz ağ şifrenizi oluşturup ilgili alanlarıda aşağıdaki gibi doldurduktan sonra “Save/Apply” butonuna basıp kaydedelim.

Aztech DSL1000EW Modem Kurulumu

Modem kurulumu ve kablosuz ayarları tamamlanmış olacaktır. “Acer Predator 17x İncelemesi” ile ilgili yazımıza bakmak ister misiniz?

Aztech DSL1000EW Modem Kurulumu

Son güncelleme 7 Ağustos 2016 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top