Casper Via V5 hard reset desen kilidini kırma

Casper Via V5 hard reset desen kilidini kırmak için ne yapmalıyım? Tuş kilidi şifresini unuttum Gmail şifremi de hatırlamıyorum çözümü nedir? Cevabı hard reset ile cihazı sıfırlayarak ulaşabilirsiniz.

Casper Via V5 Hard Reset

Cihaz şarj seviyesi genelde %50 önerilse de daha aşağıda olduğunda yine de gerçekleşmekte. Bu işlem ile tüm veriler silinir.

Cihazı kapatınız. “Ses Açma” + “Ses Kısma” + “Power” tuşlarına basılı tutunuz. “Recovery Mode” ve “Factory Mode” şeklinde yazılar geldiğinde tuşlardan elinizi çekerek bir kez “Ses Açma” tuşuna basarak “Recovery Mode” sayfasına giriş gerçekleştirelim.

teknik destek

Casper Via V5 hard reset desen kilidini kırma

Karşınıza Casper VIA Logosundan sonra gelecek olan menü içerisinden “Vipe Data/Factory Reset” yazısının üzerine “Ses Azaltma” tuşu ile gelerek telefonunuzun sol alt köşesinde bulunan sanal tuşa basalım.

hard reset

Karşınıza açılan ekranda “Yes — delete all use data” yazısının üzerine “Ses Azaltma” tuşunu kullanarak gelelim ve tekrar sol alt köşede yer alan sanal tuşa basalım.

Casper Via V5 hard reset

Telefonunuzun sıfırlama işlemi başlamış olacaktır kısa bir süre işlemin bitmesini bekleyelim. İşlem bittikten sonra karşınıza gelen ekranda “Reboot System Now” yazısının üzerinde iken tekrar sol alt köşede yer alan sanal tuşa basarak telefonunuzun açılmasını sağlayabilirsiniz.

Casper Via V5 desen kilidini kırma

Son güncelleme 7 Aralık 2023 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top