Cisco Linksys WRT110 Modem Kurulumu

Cisco Linksys WRT110 Modem Kurulumu Nasıl Gerçekleştirilir? Cisco Linksys WRT110 Modem Kablosuz Ayarları Nasıl Yapılandırılır?

Cisco Linksys WRT110 Modem Kurulumu

Kablolu olarak bağlantı gerçekleştirmiş olduğunuz bir bilgisayar üzerinden her hangi bir tarayıcı açarak adres satırına “192.168.1.1” yazarak giriş gerçekleştirelim. Açılan pencerede Kullanıcı Adı: “admin” Şifre: “admin” yazarak giriş gerçekleştirelim.

Açılan “Setup” ekranında üst menüde yer alan “Setup” bölümüne basarak hemen altında yer alan “Basic Setup” bölümüne giriş gerçekleştirelim. Açılan ekranda “Internet Connection Type” bölümünü “PPPOE” olarak seçtiğimizde altında yer alan “User Name” bölümüne ADSL Kullanıcı Adınızı, “Password” bölümüne de ADSL Şifrenizi yazalım. Diğer ayarları resimdeki gibi ayarladıktan sonra “Save Settings” butonuna basarak yapmış olduğumuz ayarları kaydedelim.

Cisco Linksys WRT110 Modem Kurulumu

Kablosuz ayarlarını yapılandırabilmek için ise üst menüde yer alan “Wireless” butonuna basarak hemen altından “Basic Wireless Settings” bölümüne giriş gerçekleştirelim. Ayarları resimdeki gibi ayarladıktan sonra “Network Name” bölümüne kendiniz belirlemiş olduğunuz bir kablosuz ağ adı oluşturarak “Save Settings” butonuna basalım.

Cisco Linksys WRT110 Modem Kurulumu

Kablosuz şifrenizi oluşturabilmek için “Wireless” butonuna basalım ve altından “Wireless Security” bölümüne basalım. “Security Mode” bölümünü “WPA Personal” seçerek “WPA Shared Key” bölümüne kendiniz belirlemiş olduğunuz bir kablosuz ağ şifresi oluşturalım ve “Save Setting” bölümüne basalım.

Cisco Linksys WRT110 Modem Kurulumu

“Belkin F5D8633 Modem kurulumu” ile ilgili yazımıza bakmak ister misiniz?

Cisco Linksys WRT110 Modem Kurulumu

Son güncelleme 10 Ağustos 2016 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top