Exper E7Han tablet hard reset

Exper E7Han tablet hard reset nasıl atılır cihaz sıfırlama fabrika ayarlarına döndürmek için neler yapılmalı? Hard reset aynı zamanda desen kilidini kırmak içinde kullanılır.

Exper E7Han tablet hard reset

 

Bu işlem tablette yer alan tüm verilerin silinmesine neden olur. Genelde desen kilidini kırmak için tercih edilmekte.

teknik destek

Tableti kapatıp “Power” ve “Ses Artırma” tuşlarına sırasıyla basını tutunuz. Android logosu gelene kadar basılı tutmaya devam ediniz. Kurtarma konsol menüsüne giriş yapmak için tekrar “Power” tuşuna basarken “Ses Artırma” tuşuna basılır ve aşağıdaki ekran geldiğinde her iki tuşu da bırakabilirsiniz.

Not: Aşağı hareket için “Ses Azaltma” Yukarı hareket için “Ses Artırma” Seçim yapma için “Power” tuşları kullanılacaktır.

Exper E7Han tablet hard reset

Karşınıza gelen ekranda “Wipe Data/Factory Reset” bölümüne “Ses Azaltma” tuşu ile üzerine gelelim ve “Power” tuşuna bir kez basalım.

Karşınıza başka bir ekran gelecektir. Bu ekranda “Yes – Delete All User Data” yazısının üzerine yine “Ses Azlatma” tuşu ile üzerine gelip tekrar “Power” tuşuna bir kez basalım ve “Reboot System Now” seçeneğine de aynı işlemi yapalım. Cihaz yeniden başlayacak ve açılması 3-4 dakika sürmekte.

Son güncelleme 16 Haziran 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top