Facebook Virüs Sorunu

Facebook Artık Bir Çok Virüsüde beraberinde Getirmekte. Girdiğiniz Siteden veya Kendi Bilgisayrınızdan bile Hesabınıza Virüs Bulaşabilir. 

Facebook Virüs Sorunu

Sadece Türkiye’de 42 milyon aktif kullanıcıya ulaşan Facebook son zamanlarda artan virüsler nedeni ile giriş gerçekleştiremiyor olabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Tarayıcılarınıza bulaşmış olan virüs nedeni ile giriş gerçekleştiremiyor olabilirsiniz bu nedenle tarayıcınızda yüklü olan eklentilerinin kaldırılması gerekecek. Google Chrome tarayıcısını açalım ve sağ üst köşede yer alan “…” işaretine basarak “Geçmiş” bölümüne giriş gerçekleştirelim veya “Ctrl+H” tuş kombinasyonu ile aynı bölüme giriş gerçekleştirebilirsiniz. Açılan pencereden sol tarafta yer alan “Uzantılar” bölümüne giriş gerçekleştirelim.

Facebook Virüs Sorunu

Mevcutta ekli olan uzantıların tamamını sağ tarafında yer alan “Çöp” işaretine basarak kaldıralım.

Facebook Virüs Sorunu

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra tekrar sol tarafta yer alan “Geçmiş” bölümüne giriş gerçekleştirelim. “Tarama Verilerini Temizle” bölümüne tıklayarak “En Baştan” bölümünü seçerek “Tarama Verileriniz Temizle” bölümüne basalım.

Facebook Virüs Sorunu

Son güncelleme 8 Haziran 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top