Galaxy Note 2 desen kilidini kırmak açmak

Samsung Galaxy Note 2 desen kilidini kırmak açmak için ne yapılmalı? Desen kilidi şifremi unuttum Gmail şifre sıfırlama adımlarını yapamıyorum çözüm haberde…

Telefona erişim yapabiliyorsanız cihaz yedeğini alınız. Erişim yapamıyorsanız veriler silineceğini biliniz. Bu işlem bir nevi fabrika ayarlarına döndürmektir. Hard reset olmazsa telefon şarj durumunu kontrol ediniz.

Cihazınız tamamen kapalı durumda iken “Ses Açma” + “Home” + “Power” tuşlarına beraber basılı tutalım. Karşınıza Samsung logosu geldiğinde sadece “Power” tuşundan parmağınızı kaldırın. Karşınıza “Recovery” ekranı açılana kadar “Ses Açma” ve “Home” tuşlarına basılı tutalım.

Galaxy Note 2 desen kilidini kırmak açmak

Samsung Galaxy Note 2 Hard Reset

Açılan ekranda “Wipe Data / Factory Reset” yazısının üzerine “Ses Azaltma” tuşu ile gelin ve “Power” tuşuna basarak açalım.

Karşınıza başka bir ekran gelecektir. Bu ekranda “Yes – Delete All User Data” yazısının üzerine yine “Ses Azlatma” tuşu ile üzerine gelip tekrar “Power” tuşuna bir kez basalım.

Sıfırlama işlemi başlamış olacaktır, sona erdikten sonra gelecek olan ekranda “Reboot System Now” bölümünün üzerinde iken “Power” tuşuna bir kez basılarak cihazın yeniden başlatılması sağlanacaktır

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top