Galaxy S2 desen kilidini kırma açma

Samsung Galaxy S2 desen kilidini kırma açmak için hard reset atılması gerekiyor. Bu işlem cihaza format atacaktır. Veriler silinecektir. Yardım için Teknoloji hattını arayınız. Şifremi unuttum hatası için çözüm!

Samsung Galaxy S2 desen kilidini kırma

Bu işlemi gerçekleştirmek için telefonun şarjı %50 nin üzerinde olması önerilir. Eğer olmazsa cihazın şarj oranı %50 nin altında ise işlemi cihazınızın şarjını tamamen doldurduktan sonra yapmanız önerilir.

Samsung galaxy s2 sıfırlamanın bir çok yolu bulunmaktadır. Telefonunuzda yazılımsal bir sorun yoksa ve telefonunuz açık durumda ise direkt ayarlar bölümünden sıfırlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonunuzun menüsü içerisinden Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla > Telefonu Sıfırla > Her Şeyi Sil adımlarını takip ederek sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle telefonunuzu kapatınız. “Ses Açma” + “Home” tuşlarına basılı tutarken “Power” tuşlarına aynı anda bazılı tutunuz. Karşınıza Samsung logosu gelene kadar basılı bekleyelim. Samsung logosu geldiğinde tuşlardan elimizi çekelim. Olmazsa bataryayı çıkarıp takınız.

Galaxy S2 desen kilidini kırma açma

“wipe data factory reset” yazısının üzerine gelerek “Power” tuşuna basınız ve Yes seçeneğine onay veriniz.

Galaxy S2 desen kilidini kırma açma

Galaxy S2 desen kilidini kırma açma

sıfırlama işlemi başlayacaktır. bu işlemin ne kadar süreceği telefonunuzda yer alan verilerin boyutuna göre değişiklik gösterebilir. herhangi bir işlem yapmadan işlemin bitmesini bekleyelim. Sıfırlama işlemi bittikten sonra karşınıza açılan ekranda “reboot system now” yazısının üzerine gelerek “power” tuşuna basarak telefonun açılmasını bekleyelim.

Son güncelleme 7 Aralık 2023 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top