General Mobile E-Tab 5 desen kilidini kırma hard reset atma

General Mobile E-Tab 5 desen kilidini kırma hard reset atma nasıl yapılır?Android tablette ekran kilidi nasıl kırılır açılır? Yazılım sorunu için formatlama adımlarına yer verdik.  Aşağıda resimli anlatımla çözüme ulaşamazsanız yorum bırakabilirsiniz.

General Mobile E-Tab 5 desen kilidini kırma

Fatih projesi kapsamında verilmiş olan General Mobile E-Tab 5 cihazında yaşamış olduğunu herhangi bir sorun veya aldığınız gibi fabrika ayarlarına almak isterseniz aşağıdaki adımları takip ederek sıfırlama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Hard reset adımları ile tablette bulunan veriler silinecek. İşlem olmazsa cihaz şarj seviyesinin yetersizliğinden kaynaklanabilir.

Öncelikle tableti kapatalım. Cihazınız kapalı iken “Ses Açma” tuşu ve “Power” tuşuna beraber General Mobile yazısı gelene kadar basılı tutalım.

General Mobile E-Tab 5 desen kilidini kırma hard reset atma

Açılan ekranda 2. sırada yer alan “Wipe/Data Factory Reset” yazısının üzerine “Ses Azaltma” tuşu ile gelerek bir kez “Power” tuşuna basalım.

General Mobile E-Tab 5 desen kilidini kırmak

Açılan ekranda “Yes — delete all use data” yazısının üzerine “Ses Azaltma” tuşu ile gelerek bir kez “Power” tuşuna basalım.

General Mobile E-Tab 5 hard reset atma

Sıfırlama işleminin tamamlanmasını bekleyelim.

General Mobile E-Tab 5 desen kilidini kırma hard reset atma

Sıfırlama işlemi bittikten sonra tableti tekrar açabilmek için “Reboot System Now” bölümünün üzerindeyken “Power” tuşuna basarak tabletin açılmasını bekleyelim.

android desen kilidi

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top