General Mobile E-Tab 5 Yazılım Yükleme

General Mobile E-Tab 5 Yazılım Yükleme Nasıl Gerçekleştirilir? Aşağıdaki adımları takip ederek General Mobile E-Tab 5 yazılımını yeniden yükleyebilirsiniz.

General Mobile E-Tab 5 Yazılım Yükleme

Tabletinizde yaşamış olduğunuz herhangi bir sorun kaynaklı yeniden yazılım güncelleme işlemi yapmanız gerekebilir. Bu işlem sanıldığı kadar zor bir işlem değil. Aşağıdaki adımları takip ederek sizde tabletinizin yazılımını yeniden yükleyebilirsiniz. Ancak Yazılım yükleme işlemi sırasında karşılaşacağınız herhangi bir sorunun sorumluluğu TeknoDevri olarak bize ait değildir.

Öncelikle Buraya my.pcloud.com/publink/show?code=XZiKadZz3DDD3MjHpR3f2nb2yQ4jyyMB0OV tıklayarak ilgili yazılımı indirelim. İndirmiş olduğumuz dosyaya çift tıklayarak açalım.

teknik destek

Açılan yükleme ekranında herhangi bir değişiklik gerçekleştirmeden “Yükle” butonuna basalım.

Yükleme işleminin bitmesini bekleyelim.

Yükleme sonrasında karşınıza aşağıdaki gibi 2 pencere açılacaktır. Siyah olan pencereyi kapatarak işlemlerimize devam edelim.

Uygulama içerisinde “Options” butonunun altında yer alan “CheckSWVer” bölümüne bir kez tıklayarak işaretini kaldıralım.

Şimdi ekranda yer alan “Download” butonuna basalım.

Bu aşamada tabletinizi tamamen kapalı bir durumda bilgisayarınıza kablo ile bağlamanız gerekmektedir. Eğer tabletiniz kapanmıyor ise “Ses Açma+Ses Azaltma+Power” tuşlarına basarak kapatmayı deneyebilirsiniz. Bağlantıyı gerçekleştirdiğiniz anda uygulamada veri aktarımının ve yükleme işleminin başladığını göreceksiniz. Yükleme işleminin bitmesini bekleyelim.

Yükleme işlemi bittikten sonra karşınıza “Download Ok” şeklinde bir uyarı gelecektir. Bu işlemin başarılı bir şekilde gerçekleştirildiği anlamına gelmektedir. Şimdi cihazınız ilk almış olduğunuz gibi sıfır yazılımla açılacaktır.

 

Son güncelleme 8 Haziran 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top