General Mobile Fox Hard Reset

General Mobile Fox Hard Reset İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir? Aşağıdaki Adımları Takip Ederek Telefonunuzu Fabrika Ayarlarına Geri Alabilirsiniz.

General Mobile Fox Hard Reset

ÖNEMLİ!

  • Aşağıdaki işlemlerden sonra telefonunuzdaki tüm bilgiler silinecektir.
  • Bu işlemlere başlamadan önce telefonunuzun şarjı mininmum %50 oranında olmalıdır.

Telefonunuzda yer alan tüm uygulama ve verileriniz silineceği için fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi öncesinde verilerinizi yedeklemeniz önerilir. Format atmadan önce cihazımızın şarjının %50’nin üzerinde olması gerekmektedir.

teknik destek

Cihazınız tamamen kapalı durumda iken Yeşil (Arama) + Ses Artırma + Power (Düç) Tuşlarına aynı anda Android Recovery ekranı gelene kadar basılı bir şekilde bekleyelim.

General Mobile Fox Hard Reset

Android Recovery ekranı açılınca tuşlardan parmağınızı kaldırabilirsiniz. Şimdi Ses Azaltma tuşu ile “Wipe Data / Factory Reset” seçeneğinin üzerine gelelim ve “Power” tuşuna bir kere basalım.

Karşınıza gelen ekranda tekrar Ses Azaltma tuşu ile “Yes / Delete all user data” seçeneğinin üzerine gelelim ve “Power” tuşuna bir kere basalım.

Telefonunuz sıfırlanmış olacaktır. Cihazı yeniden başlatmak için gelen ekranda “Reboot System Now” seçeneğinin üzerinde iken “Power” tuşuna bir kere basalım ve cihazın açılmasını bekleyelim. “Vodafone 945 Hard Reset ve Yazılım Güncelleme” ile ilgili yazımıza bakmak ister misiniz?

General Mobile Fox Hard Reset

Son güncelleme 29 Temmuz 2016 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top