Huawei HG658v2 Modem Kurulumu

Huawei HG658v2 Modem Kurulumu Nasıl Yapılır? Huawei HG658v2 Modem Kablosuz Ayarları Nasıl Yapılır? Aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Huawei HG658v2 Modem Kurulumu

Kablolu olarak bağlantı gerçekleştirmiş olduğunuz bir bilgisayar üzerinden herhangi bir internet tarayıcısı açarak adres satırına “192.168.1.1” yazarak giriş gerçekleştirelim. Açılan ekranda Kullanıcı Adı: “admin” , Parola: “superonline” yazarak “Oturum Aç” butonuna basalım.

teknik destek

Uyarı sayfasını “İptal” butonuna basarak devam edelim.

Gelen ekranda üst tarafta yer alan menü içerisinden “İnternet” butonuna basalım.

Gelen ekranda sol tarafta yer alan “İnternet Ayarları” butonuna basalım. Açılan ekranda “WAN_INTERNET_AD” bölümünde yer alan “Düzenle” butonuna basalım ve İnternet Hesabı bölümüne servis sağlayıcınız tarafından sizlere verilmiş olan ADSL Kullanıcı Adınızı, İnternet Şifresi bölümüne ise servis sağlayıcınız tarafından sizlere verilmiş olan ADSL Kullanıcı Şifrenizi yazarak “Kaydet” butonuna basalım.

Huawei HG658v2 Modem Kablosuz Ayarları için ise üst menüde yer alan “Yerel Ağ” butonuna basalım. Açılan ekrandan ise sol tarafta yer alan “Kablosuz Ağ Ayarları” butonuna basalım.

Açılan ekranda “Kablosuz Ağ Adı” bölümüne Türkçe karakter içermeyen bir isim yazalım. “Kablosuz Şifresi” bölümüne ise Türkçe karakter içermeyen en az 8 karakterden oluşan bir şifre yazalım. Diğer ayarları aşağıdaki gibi ayarladıktan sonra “Kaydet” butonuna basalım.

 

Son güncelleme 8 Haziran 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top