iCloud şifremi unuttum iletişim

iPhone cep telefonlarında unutulan iCloud hesap şifresini açmak kırmak için faturanız varsa Apple destek bölümü ile iletişime geçerek sorunu çözebilirsiniz. iCloud şifremi unuttum çözümü haberimizde…

Gelende Apple kimliği ve iCloud hesap şifre sıfırlaması için fatura çözüm olur. Eğer faturanız yoksa alternatif çözümler bulunmaktadır.

Apple, ID ve iCloud şifresini unuttum çözümü nedir diyenler için Apple ID ve iCloud hesabını açarken kullandığınız mail hesabına şifre sıfırlama göndererek parola sıfırlama yapabilirsiniz.

teknik destek

iCloud şifre sıfırlama

iCloud şifre sıfırlama adresi icloud.com’ a girerek parolayı unuttunuz mu seçeneği ile güvenlik adımlarını deneyiniz. Sonrasında alternatif seçenekleri deneyiniz.  iCloud şifre kırma!

Bunun dışında bazı servisler cihaza yeni bir fatura düzenleyip bu fatura ile Apple ile iletişime geçerek şifre sıfırlaması yapmakta. Bazıları da şifre kırma cihazlarını denemekte.

iCloud şifre sıfırlama cihaz modelleri: iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, Plus ve iPhone X.

iCloud e-posta şifremi unuttum şifre nasıl açılır? Mail şifre sıfırlama adımlarını deneyiniz eğer güvenlik sorularına yanıt veremiyorsanız iPhone cep telefonunuzun faturası varsa Apple müşteri hizmetlerini arayarak sıfırlama işlemi için yardım alabilirsiniz. Eğer faturanız yoksa alternatif çözüm araştırması teknoloji hattını arayınız. Apple iletişim!

Son güncelleme 7 Aralık 2023 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

1 thought on “iCloud şifremi unuttum iletişim”

Yorum bırakın

Scroll to Top