İnca IAP-323RP Access Point İnceleme

İnca IAP-323RP Access Point cihazını sizler için inceledik. Tam olarak nerelerde kullanılabileceğine beraber göz atalım.

İnca IAP-323RP Access Point İnceleme

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan inca ıap-323rp kompakt boyutları ile de her an yanınızda bulundurabileceğiniz bir cihaz. İster evde ister işte kullanabileceğiniz bu cihaz sizlere Kendi ağını kurma, Kablolu modeminizi kablosuz olarak kullanma ve Kablosuz modeminizin sinyal gücünü arttırma gibi kolaylıklar sunmakta.

Cihaza yakından bir göz atalım.

Sadece bir fiş görünümü ile her an yanınızda bulundurabileceğiniz bir boyuta sahip olup ön yüzünde led bildirim ışıkları ve kablosuz ağınıza şifresiz bir şekilde bağlanmanızı sağlayan “WPS” tuşu yer almaktadır. Alt kısmında kablolu bağlantılar için 2 adet RJ45 Ethernet girişi bulunmaktadır. Bu sayede kablosuz özelliği olmayan modem ile kablolu bağlantı gerçekleştirerek bulunduğunuz ortama kablosuz sinyal yayabilme özelliğine sahip.

  • Standart: 802.11b/g/n
  • Hız: 300 Mbps
  • Menzil: 450 Metreye kadar
  • Güvenlik: WPA-PSK, WPA2-PSK
  • Bağlantılar: Ethernet (2 adet)

Cihazın kurulumu oldukça basit olup öncelikle cihazı fişe takmanız gerekmektedir. Daha sonra herhangi bir cihaz üzerinden bağlantı gerçekleştirerek herhangi bir tarayıcı üzerinden “192.168.10.253” sayfasına giriş gerçekleştirebilirsiniz. Türkçe bir arayüz ekranı olması ve basit kurulum adımları ile kolaylıkla kurulumunu gerçekleştirebileceğiniz bir cihaz.

Son güncelleme 8 Haziran 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top