Mega Sınırsız İndirme İçin Hesap Oluşturma

Mega Sınırsız İndirme İçin Hesap Oluşturma. Bir çok indirme sitesininsıklıkla kullandığı mega.nz hesabı nasıl oluşturulur?

Mega Sınırsız İndirme İçin Hesap Oluşturma

Artık bir çok indirme sitesi mega sunucularını kullanarak program veya oyunlarını yüklemekte. Ancak mega eskiden olduğu gibi sınırsız bir indirme işlemine izin vermemekte. Peki yüksek boyutlu dosyaları kısa bir sürede ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadan nasıl yükleyeceğiz. Çok basit sadece üye olup MEGAsync’yi yüklememiz yeterli olacaktır. Öncelikle Buraya mega.nz/sync tıklayarak kendi işletim sistemini seçerek programı bilgisayarımıza indirelim. İndirdiğimiz dosyayı çalıştıralım. Karşınıza ilk olarak dil seçeneği gelecektir. Seçtikten sonra “İleri” butonuna basalım.

teknik destek

“İleri” butonuna basalım.

“Kabul Ediyorum” butonuna basalım.

“Bu bilgisayarı kullanan herkes için yükle” veya “Sadece benim için yükle” seçeneklerinden kendinize en uygununu seçerek “İleri” butonuna basalım.

“Kur” butonuna basalım.

Yükleme işleminin bitmesini bekleyelim.

“Bitir” butonuna basalım.

Yeni hesap oluşturacağımız için “Hesap Oluştur” butonuna giriş gerçekleştirelim.

İsim, E-posta, Şifre ve Tekrar Şifre bilgilerini girdikten sonra “MEGA kullanım koşullarını kabul ediyorum” bölümünü işaretleyerek “Sonraki” butonuna basalım.

Mail adresinize gelen doğrulama mailini onaylamadan giriş gerçekleştiremezsiniz.

Linke tıkladığınızda hesabınızı onaylayabilir ve ücretsiz 50GB olan bölümü seçebilirsiniz.

Hesabınız aktif hale gelecektir. Şimdi tekrar yüklemiş olduğumuz programa geçiş gerçekleştirelim.

Uygulamaya bilgileriniz ile giriş gerçekleştirdiğiniz taktirde karşınıza iki seçenek gelecektir. Ben her mega.nz adresine yüklediğim her dosyanın bilgisayarıma aktarılmasını istemediğim için “Seçmeli Senkronizasyon” bölümünü seçtim. Siz kendinize uygun olan bölümü seçerek “Sonraki” butonuna basalım.

Son olarak indirme gerçekleştireceği dosyaların bilgisayarda nereye yüklenmesini istediğimizi soran bir ekran gelecektir. Değiştirmek isterseniz “Değiştir” butonuna basarak “Sonraki” butonuna basalım.

“Bitir” butonuna basalım.

Program yüklenmiş olacaktır.

Şimdi indirmek istediğiniz dosyayı “MEGAsync ile indir” butonuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Tekrar size nereye yüklemek istediğinizi soracaktır. “Her zaman bu hedefe indir” bölümünü işaretlerseniz her indirmede sormayacaktır.

ve hızlı bir şekilde indirme işlemine başlayacaktır.

 

Son güncelleme 8 Haziran 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

2 thoughts on “Mega Sınırsız İndirme İçin Hesap Oluşturma”

Yorum bırakın

Scroll to Top