Reeder P10 Hard Reset

Reeder P10 Hard Reset nasıl yapılır? Telefonunuz herhangi bir nedenden dolayı açılmaması halinde cihazınızda hard reset işlemlerini uygulayabilirsiniz.

Reeder P10 Hard Reset

 

  • Hard reset işlemi cihazdaki tüm verilerin silinmesine sebep olabilir.
  • Cihazın şarj durumunun %50 ve üzeri olmasına dikkat edelim.
  • Tuş kombinasyonu ekran görüntüsündeki numara sırasına göre yapılmalı.
  • Seçim işlemi telefonunuzun Güç (Power) Tuşuyla gerçekleştirilmektedir.

Telefonunuzda yer alan tüm uygulama ve verileriniz silineceği için fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi öncesinde verilerinizi yedeklemeniz önerilir. Format atmadan önce cihazımızın şarjının %50’nin üzerinde olması gerekmektedir.

teknik destek

Telefonu kapatınız ve Ses Açma+Power tuşlarına beraber basılı tutuyoruz 2-3 saniye sonra Ses Açma tuşu basılı durumdayken Power tuşundan elinizi çekebilirsiniz.

Reeder P10 Hard Reset

Karşınıza gelen ekranda “Factory Mode” yazısının üzerinde iken “Power” tuşana basalım.

Karşınıza açılan ekranda “Wipe Data/Faktory Reset” yazısının üzerine “Ses Azaltma” tuşu ile gelerek “Power” tuşuna basalım. Son olarak karşınıza açılan ekranda “Yes – Delete All User” bölümüne tekrar “Ses Azaltma” tuşu ile gelerek “Power” tuşuna basalım. Bu işlem sonrası telefonunuzdaki tüm veriler silinmiş olacaktır. Telefonunuzu tekrar açmak için karşınıza gelen ekranda “Reboot System Now” yazısının üzerindeyken “Power” tuşuna basarak telefonunuzun açılmasını bekleyin. Telefonunuz normal açılma süresinden daha fazla sürecektir. Hiç bir işlem yapmadan telefonunuzun açılmasını bekleyin.

Reeder P10 desen kilidini kırma

Son güncelleme 10 Haziran 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top