Tp-Link Archer VR900 Modem Kurulumu

Tp-Link Archer VR900 Modem Kurulumu Nasıl Gerçekleştirilir? Aşağıdaki adımları takip ederek Tp-link modem kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Tp-Link Archer VR900 Modem Kurulumu

Kablolu olarak bağlantı gerçekleştirmiş olduğumuz bir bilgisayar üzerinden herhangi bir internet tarayıcısı açarak adres satırına “192.168.1.1” yazarak giriş gerçekleştirelim. Karşımıza modem arayüze giriş için panel şifre belirleme ekranı gelecektir. 1 ile 15 karakter arasında güçlü bir şifre oluşturabilirsiniz. Şifre oluşturduktan sonra “Save” butonuna basalım.

Modem arayüzüne giriş gerçekleştirebilmek için belirlemiş olduğunuz şifreyi yazarak “Login” butonuna basalım.

Karşımıza gelen ekranda Ülke ve Saat ayarlarını gerçekleştirerek “Next” butonuna basalım.

Bu bölümde ISS ve DSL bağlantı profilinizi seçiniz. VDSL ve ADSL profilleri birlikte tanımlanmıştır. ISP listesinde tanımlanmış olan internet servis sağlayıcınızın profilini seçebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranda servis sağlayıcınız tarafından sizlere verilmiş olan ADSL Kullanıcı Adı ve ADSL Şifrenizi yazmanızı isteyen bir ekran gelecektir. ADSL Kullanıcı Adını ve ADSL Şifrenizi doğru bir şekilde giriş gerçekleştirildikten sonra “Next” butonuna basalım.

Son olarak Kablosuz Ağ Adı ve Şifre oluşturmak için bir ekran gelecektir. Kablosuz Ağ Adı ve Kablosuz Şifre bölümlerini doldurduktan sonra “Next” butonuna basalım.

En altta yer alan “I am using wired connection.” bölümünü işaretleyerek “Next” butonuna basalım.

Kayıt işleminin tamamlanmasını bekleyelim.

Kurulum işleminiz tamamlanmış olacaktır. “Finish” butonuna basarak işlemi sonlandırabiliriz.

 

Son güncelleme 8 Haziran 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top