Tp-Link TD-VG3511 Modem Kurulumu

Tp-Link TD-VG3511 Modem Kurulumu Nasıl Gerçekleştirilir? Aşağıdaki adımları takip ederek Tp-Link TD-VG3511 Modem kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Tp-Link TD-VG3511 Modem Kurulumu

Kablolu olarak bağlantı gerçekleştirmiş olduğunuz bir bilgisayar üzerinden herhangi bir internet tarayıcısı açarak adres satırına “192.168.1.1” yazarak giriş gerçekleştirelim. Açılan ekranda User Name ve Password bölümlerine “admin” yazarak “Ok” butonuna basalım.

Karşınıza Tp-link modem web arayüzü açılacaktır. Kuruluma başlamak için sol tarafta yer alan menü içerisinden “Quick Setup” butonuna basalım.

İlk olarak açılan sayfayı “Next” butonuna basarak geçelim.

Açılan ekranda VPI değerini “8” , VCI değerini “35” olarak ayarladıktan sonra “Next” butonuna basalım.

Karşınıza gelen ekranda Username bölümüne servis sağlayıcınız tarafından sizlere verilmiş olan ADSL Kullanıcı Adınız‘ı yazalım. Password ve Confirm Password bölümlerine ise servis sağlayıcınız tarafından sizlere verilmiş olan ADSL Kullanıcı Şifreniz‘i yazarak “Next” butonuna basalım.

Karşınıza kablosuz ayar ekranı gelecektir. “Wi-Fi Function” bölümünü “Enable” olarak ayarlayalım. “SSID” bölümüne isteğinize bağlı Türkçe karakter kullanmadan bir isim oluşturabilirsiniz. “Security” bölümünü “WPA-PSK/WPA2-PSK” olarak ayarladıktan sonra alt tarafında yer alan “Password” bölümüne en az 8 karakterden oluşan Türkçe karakter içermeyen bir şifre yazarak “Next” butonuna basalım.

Karşınıza Voip ekranı gelecektir. Bu sayfada herhangi bir değişiklik gerçekleştirmeden “Next” butonuna basalım.

Son olarak karşınıza yapmış olduğumuz ayarların özeti gelecektir. Bilgileriniz doğru ise “Save” butonuna basarak kaydedilmesini sağlayalım.

Kaydetme işlemi bittikten sonra “Finish” butonuna basarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

“Airties Air 5453 Modem Kurulumu” ile ilgili yazımıza bakmak ister misiniz?

Tp-Link TD-VG3511 Modem Kurulumu

Son güncelleme 12 Ocak 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top