Tp-Link TD-W9970 Modem Kurulumu

Tp-Link TD-W9970 Modem Kurulumu Nasıl Yapılır? Aşağıdaki adımları takip ederek Tp-Link TD-W9970 Modem Kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Tp-Link TD-W9970 Modem Kurulumu

Kablolu olarak bağlantı gerçekleştirmiş olduğunuz bir bilgisayar üzerinden herhangi bir internet tarayıcısı aarak adres satırına “192.168.1.1” yazarak giriş gerçekleştirelim. Açılan ekranda Kullanıcı Adı bölümüne “admin” , Şifre bölümüne ise “ttnet” yazarak “Oturum Aç” butonuna basalım.

teknik destek

Yeni Şifre ve Şifre Doğrula ekranına isteğe bağlı olarak herhangi bir şifre yazarak “Kaydet” butonuna basabilir veya “Geç” butonuna basarak herhangi bir değişiklik sağlamadan bu sayfayı atlayabiliriz.

Karşınıza açılan ekranda sol tarafta yer alan menü içerisinden “Hızlı Kurulum” butonuna basalım.

Herhangi bir işlem sağlamadan “Next” butonuna basalım.

Kullanıcı Adı bölümüne servis sağlayıcınız tarafından sizlere verilmiş olan “ADSL Kullanıcı Adı”‘nı yazalım. Şifre ve Şifre Doğrula bölümlerine ise yine servis sağlayıcınız tarafından sizlere verilmiş olan “ADSL Kullanıcı Şifresi”‘ni yazarak “İleri” butonuna basalım.

Eğer farklı bir internet servis sağlayıcısı kullanıyorsanız “TTNET dışında bir servis sağlayıcı ile kullanmak için Tıklayınız” bölümüne tıklayarak açılan bölüme ADSL Kullanıcı Adı ve ADSL Şifre bilgilerini yazalım. “İleri” butonuna basalım.

Karşınıza açılacak olan ekranda yer alan ayarlar aşağıdaki gibi olacaktır.

  • Kablosuz: “Etkin”
  • Kablosuz Ağ Adı: İsteğe bağlı olarak Türkçe karakter içermeyen bir isim yazalım.
  • Kanal: “11”
  • Mod: “11bgn Karışık”
  • WPA/WPA2 bölümünü işaretleyerek Şifre bölümüne en az 8 karakterden oluşan Türkçe karakter içermeyen bir şifre oluşturarak “İleri” butonuna basalım.

Yapmış olduğunuz ayarlar Özet olarak karşınıza gelecektir. Bilgileriniz doğru ise “Kaydet” butonuna basarak işlemi tamamlayalım.

 

Son güncelleme 8 Haziran 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top