Tp-Link TD-W9980 N600 Modem Kurulumu

Tp-Link TD-W9980 N600 Modem Kurulumu Nasıl Gerçekleştirilir? Aşağıdaki adımları takip ederek Tp-Link TD-W9980 N600 kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Tp-Link TD-W9980 N600 Modem Kurulumu

Kablolu olarak bağlantı gerçekleştirmiş olduğunuz bir bilgisayar üzerinden herhangi bir internet tarayıcısı açarak adres satırına “192.168.1.1” yazarak giriş gerçekleştirelim. Açılan ekranda Kullanıcı Adı ve Şifre bölümlerine “admin” yazarak “Login” butonuna basalım.

Karşınıza Tp-Link TD-W9980 N600 modem web arayüz ekranı açılacaktır. Kuruluma başlamak için sol tarafta yer alan menü içerisinden “Quick Setup” butonuna basalım.

Direkt “Next” butonuna basalım.

Açılan ekranda saat dilimini seçerek “Next” butonuna basalım.

“xDSL Modem Router Mode” bölümünü işaretleyerek “Next” butonuna basalım.

ISP List bölümünü VDSL_All ISPs olarak seçerek “Next” butonuna basalım.

Username bölümüne servis sağlayıcınız tarafından sizlere verilmiş olan ADSL Kullanıcı Adını yazalım. Password ve Confirm Password bölümüne ise servis sağlayıcınız tarafından sizlere verilmiş olan ADSL Kullanıcı Şifrenizi yazarak “Next” butonuna basalım.

Kablosuz ayarlarınızı yapılandırabilmek için “Wireless Network Name” bölümüne Türkçe karakter içermeyen bir isim yazalım. “Security” bölümünü ise “WPA-PSK/WPA2-PSK” olarak işaretleyerek altında yer alan “Password” bölümüne en az 8 karakterden oluşan Türkçe karakter içermeyen bir şifre yazarak “Next” butonuna basalım.

2. bir kablosuz ağ oluşturabilmek için bir bölüm gelecektir. Bu ekrandaki ayarları üst taraftaki gibi gerçekleştirerek “Next” butonuna basalım.

Yapmış olduğunuz ayarların özeti gelecektir ayarlar doğru ise “Save” butonuna basarak kaydedelim.

“Finish” butonuna basarak kurulumu tamamlayabiliriz.

“Zyxel 661H-61 Modem Kurulumu” ile ilgili yazımıza bakmak ister misiniz?

Tp-Link TD-W9980 N600 Modem Kurulumu

Son güncelleme 26 Ocak 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top