Zyxel Prestige 661HW-61 Modem Kurulumu

Zyxel Prestige 661HW-61 Modem Kurulumu Nasıl Gerçekleştirilir? Aşağıdaki adımları takip ederek Zyxel modem kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Zyxel Prestige 661HW-61 Modem Kurulumu

Kablolu olarak bağlantı gerçekleştirmiş olduğunuz bir bilgisayar üzerinden herhangi bir internet tarayıcısı açarak adres satırına “192.168.1.1” yazarak giriş gerçekleştirelim. Açılan sayfada web arayüz giriş şifresi isteyen bir ekran gelecektir. Password bölümüne “1234” yazarak giriş gerçekleştirelim.

Karşınıza Yeni Şifre ve Şifre onayı isteyen bir ekran gelecektir. İsterseniz yeni bir şifre yazarak “Apply” butonuna basarak geçebilir ya da “Ignore” butonuna basarak şifrenizi değiştirmeden geçebilirsiniz.

Kurulum işlemine başlamak için sol tarafta yer alan menü içerisinden “Wizard Setup” butonuna basalım.

Açılan ekranda ayarlar aşağıdaki gibi olacaktır.

  • Mode: Routing
  • Encapsulation: LLC
  • VPI: 8
  • VCI: 35

Ayarları doğru olarak gerçekleştirdikten sonra “Next” butonuna basalım.

Kullanıcı bilgilerinizi gireceğiniz ekran gelecektir. Bu sayfada User Name bölümüne servis sağlayıcınız tarafından sizlere verilmiş olan ADSL Kullanıcı Adını yazalım. Password bölümüne ise servis sağlayıcınız tarafından sizlere verilmiş olan ADSL Kullanıcı Şifrenizi yazarak “Next” butonuna basalım.

Yapmış olduğumuz ayarların özet ekranı gelecektir karşınıza bilgilerinizi kontrol ettikten sonra “Save Settings” butonuna basalım.

Modemin ayarları kaydetmesi ve yeniden başlaması için “Start Diagnose” butonuna basarak işlemi bitirelim.

Kurulum işleminiz tamamlanmış olacaktır.

 

Son güncelleme 8 Haziran 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top