ZYXEL VMG3312-B10B Modem Kurulumu

ZYXEL VMG3312-B10B Modem Kurulumu Nasıl Gerçekleştirilir? Aşağıdaki adımları takip ederek modem kurulumunu ve kablosuz ayarlarını yapabilirsiniz.

ZYXEL VMG3312-B10B Modem Kurulumu

Kablolu olarak bağlantı gerçekleştirmiş olduğunuz bir bilgisayar üzerinden herhangi bir tarayıcı açarak adres satırına “192.168.1.1” yazarak giriş gerçekleştirelim. Açılan ekranda Kullanıcı Adı: “admin” , Şifre: “ttnet” yazarak “Oturum Aç” butonuna basalım.

teknik destek

Karşınıza ZyXEL VMG3312-B10B modem web arayüz ekranı açılacaktır. Kuruluma başlamak için alt bölümde yer alan “Ağ” butonuna basarak içerisinden “Genişbant” bölümüne giriş gerçekleştirelim.

Gelen ekranda bağlantı türleri olacaktır. Bu sayfada “Ethernet” ve “PPPoE” olan bölümün sağ tarafında yer alan “Düzenle” butonuna basalım.

ZYXEL VMG3312-B10B Modem Kurulumu

Açılan ekranda sadece PPP Kullanıcı Adı bölümüne servis sağlayıcınız tarafından sizlere verilmiş olan ADSL Kullanıcı Adını ve PPP Şifre bölümüne servis sağlayıcınız tarafından sizlere verilmiş olan ADSL Kullanıcı Şifresini yazarak “Uygula” butonuna basalım.

Modem kurulumu tamamlanmış olacaktır. Kablosuz ayarlarınızı gerçekleştirebilmeniz için ise aynı şekilde alt tarafta yer alan menüden “Ağ” butonuna basarak içerisinden “Kablosuz” bölümüne giriş gerçekleştirelim.

Açılan ekranda Kablosuz Ağ Adı bölümün Türkçe karakter içermeyen bir isim yazalım. Güvenlik Modu‘nu WPA2-PSK olarak ayarladıktan sonra kendimiz bir şifre oluşturabilmek için Otomatik olarak şifre oluştur bölümünde yer alan tik işaretini kaldıralım. Altında yer alan Şifre bölümüne en az 8 karakterden oluşan Türkçe karakter içermeyen büyük harf, küçük harf ve rakamlardan oluşan bir şifre yazarak “Uygula” butonuna basalım.

“Tp-Link TD-W8968 Modem Kurulumu” ile ilgili yazımıza bakmak ister misiniz?

ZYXEL VMG3312-B10B Modem Kurulumu

Son güncelleme 23 Ocak 2017 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top