Instagram şifremi unuttum ya da çalındı hesap kurtarma

Instagram şifremi unuttum ya da hesap şifresi mail adresim çalındı hesap kurtarmak için ne yapılmalı? Çalınan hesabı geri almak için şikayet iletişim adresi var mı?

Instagram’ da çalının ve unutulan hesapların şifresini sıfırlamak ya da kurtarmak için başvuru adreslerine aşağıda yer verdik. Özel destek almak isterseniz önerdiğimiz Teknoloji hattını arayabilirsiniz.

Instagram şifremi unuttum

Instagran şifre sıfırlama: instagram.com sitesinden şifre yazısı yanında yer alan “Unuttun mu?” yazısına tıklayarak şifre sıfırlama adımlarını deneyiniz. E-posta ve güvenlik seçeneklerinden hangilerine ulaşabiliyorsunuz not alınız.

Instagram şifremi unuttum ya da çalındı hesap kurtarma

Instagram hesabım başkasının eline geçti

Instagram hesap açarken kullanılan e-posta hesabı çalındıysa bu help.instagram.com/149494825257596 başvuru seçeneklerini takip ediniz.

Instagram hesabınız ile ilgili çoğu sorunlar için başvuru adresi buradan help.instagram.com/contact/151081798582137

Instagram hesabın başkasının eline geçtiğini düşünüyorsanız iletişim başvuru formunu doldurup size erişim yapabilmeleri için bir mail adresi yazınız. Başvurudan sonra 1-3 gün bekleyiniz. Geri dönüş yapılmadıysa tekrar başvuru yapınız. www.andronova.net

Instagram hesabım başkasının eline geçti

Başvuru yaptıktan sonra ne olacak? Geri dönüşte sizden kimlik ekran görüntüsü talep edilebilir. Bunun dışında fotoğrafınızı da isteyebilirler.

Not: Bizimle iletişime geçmeden önce verdiğimiz başvuru adreslerini kullanıp bekleyiniz. Duruma göre iletişime geçebilirsiniz. Sitemize yorum bırakacağınız zaman sorunu detaylı olarak yazınız.

 

Son güncelleme 7 Aralık 2023 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top