PUBG Mobile müşteri hizmetleri için iletişim adresleri

PUBG müşteri hizmetleri ile görüşmek isteyenlerin aradığı bir telefon numarası yer almıyor. Özellikle Türkiye için 0212 ve 0850 numara bulunmamakta. Yurt dışında bir numara var ama destek hizmeti vermemekte.

PUBG Mobile iletişim adresi olarak form ve mail hesabı yer alıyor. Tabi bunlardan da hızlı bir dönüş görülemiyor. Bundan dolayı bir kaç gün aralıklı bir kaç kez başvuru yapabilirsiniz.

Destek seçeneğinden hangi platform için olduğunu seçip durumunuzu anlatan bir kategori belirleyin.

PUBG Mobile iletişim

  • support.pubg.com/hc/tr PUBG
  • support.pubg.com/hc/tr/requests/new
  • [email protected]
  • Resmi numarası +82 316-983-311
  • Son olarak oyundaki sorun bildirimi için bildirim seçeneği ve onarım için tamir et kullanılmakta
  • Şikayetlerde oyun içerisinden sorun butonu Oyunda yaşanan hatalar için “tamir et” seçeneği denenebilir

PUBG Steam, Xbox ve PS4 support seçeneklerini seçerek başvuru yapılacak.

PUBG şikayet konularında sık karşımıza çıkan 10 yıl ban sorunu hala yoğun şekilde devam etmekte. Bu gibi sorunlar içinde yukarıdakiler denenebilir.

PUBG Mobile müşteri hizmetleri için iletişim adresleri

PUBG şikayet hattı yok destek var

Bazı oyuncularda son zamanlarda sık çıkan 10 yıl ban cezası için pek bir seçenek sunulmuyor. İşlem sırasında size bir itiraz seçeneği sunuyorlar ise bununla başvuruyorsunuz. Yoksa yukarıdakileri kullanarak şikayetinizi iletiyorsunuz.

Yazıda geçen bir numara var. Bu danışmanlık veren şirketlerden biridir. Resmi olarak teknik alanlarda destek hizmetini sunan bir kuruluş ve bazı sıkıntıları sizin için araştırır ve bir çözüm sunar.

PUBG telefon numarası olarak iletişim için tek yapılabilecek olan formlar yoğunluğa göre bazen geç dönüş yapılırken bazende hiç dönüş yapılmadığı oluyor.

Hile yapan hesaplarda kapatılan hesabı açmak gibi pek olumlu bir dönüş olduğunu görmedik. Bazılarının destek taleplerine bakıyorum sanki herkes ağız birliği etmiş gibi aynı konu ve aynı şekilde yazarak başvuru yapmış. Anlaşılan akıl veren yerler hep aynı taktiği kullanıyor.

Oynarken wifi bağlantım koptu ve mobil veri devreye girince ban cezası yedim şeklinde kullanılan başvurular çok. Gerçekte hile yapan hesapların hareketleri kayıt altında olduğundan pek inandırıcı olmuyor.

PUBG yasal başvuru

Yasal yollarla hakkını arayacağım diyenlerle de karşılaşıyoruz. Birincisi bu oyunun Türkiye’ de bir yasal temsilcisinin olduğunu düşünmüyoruz. Belki arayı yerler olabilir. İkincisi pek ciddiye alınacaklarını düşünmüyoruz. Üçüncüsü oyunda hesap açarken onayladığınız sözleşmeyi okumanızı öneriyoruz.

Son güncelleme 7 Aralık 2023 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

4 thoughts on “PUBG Mobile müşteri hizmetleri için iletişim adresleri”

  1. hesabımda hile açmadan takımda hile vardı bi baktım 3 ay ban yemiş takımdaki hile niye yemedi de ben yedim onu anlamadım 6 gündür mağdur ediliyorum hesabıma giremiyorum isterseniz ismimi verim araştırın 2019 da hileyle takım kurdum 1 gün ban yedi ondan sonra hiçbir hileyle yan yana gelmedim en son oyunda karşıma çıktı onu patlattım elden sonra sabah bi girdim 3 ay ban diyorum niye yedim cevap yazan yok zaman geçsin diye oynuyoruz hile kullananlarında … hepsinin ben kullanmadım tekrar inceler misiniz ismi bu inceleyin lütfen:5336… lütfen bakın hile yapmak suç zaten bn niye hile açım ki açacak olsam feyk hesap kurup açardım yani. Lütfen en kısa sürede e postama geri dönün ve ban kaldırıldı deyin bi yanlışlık olmuş

Yorum bırakın

Scroll to Top