Telefonda silinmiş mesajları fotoğrafları kurtarma

Veri kurtarma bilgi ve destek için teknoloji hattını arayabilirsiniz. Veri kurtarma, ücretli uygulama ve ücretsiz programlar ile silinmiş dosyalar geri getirmek için silinen dosyanın üstüne yine bir dosya gelmezse yani veri üstüne veri binmezse kurtarma olasılığı yüksektir. Telefonda silinmiş mesajları kurtarma…

Android cep telefonu ve tabletlerde genelde veri kurtarma olasılığı ücretli programlarda daha yüksektir.

Silinen dosyaları kurtarma da %100 başarı sağlanamaz. Diskin durumuna göre ön inceleme ile net olmasa da olasılıklar ortaya çıkabilir. Çok ama çok önemli verileriniz varsa veri kurtarma merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz. Tabi büyük paraları gözden çıkarmanız gerekebilir. Normal verileri 1000 – 5000 TL arası kurtarabiliyorlar.

teknik destek

Veri kurtarma programları

Silinen verileri kurtarma programı: Wondershare Dr. Fone for, Tenorshare Android Data Recovery, Stellar Phoenix Photo Recovery, Coolmuster Android SMS+Contacts Recovery,  Android Data Recovery ve Recuva programları önerilir.

Android telefonda silinen mesajları geri alma ve iPhone silinen mesajları geri getirme programlarını yorumlarla inceleyebilirsiniz.

Son güncelleme 7 Aralık 2023 Yazar Teknoloji Destek

teknik destek

Yorum bırakın

Scroll to Top